Сумський журналіст та блогер Михайло Курочкін, за його словами, в черговий раз спіймав представників «ВО Батьківщина» на популізмі в боротьбі з необґрунтованим підняттям тарифів для населення.

Про це він повідомив, з наведенням доводів, на своєму профілі у Фейсбук.

Нагадаємо, 26 травня у приміщенні актової зали КП «Міськводоканал» Сумської міської ради проведено відкрите обговорення питання щодо підвищення і встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2022 рік.

За результатами обговорення, ухвалено рішення про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2022 рік у розмірі:

  • на централізоване водопостачання – 16,79 грн куб. м з ПДВ,
  • на централізоване водовідведення – 18,40 грн куб. м з ПДВ.

Крім того, в рамках розслідування кримінального провадження за фактом службової недбалості (ч.2 ст.367 КК України) та отримання неправомірної вигоди (ч.4 ст.368 КК України) у Ковпаківському районному суді було розглянуто клопотання слідчого про застосування запобіжних заходів у вигляді домашнього арешту та відсторонення від займаної посади директора КП «Міськводоканал» Сумської міської ради – Сагача Анатолія Григоровича.

За наслідками розгляду клопотань, постановами Ковпаківського районного суду директора КП «Міськводоканал» Сумської міської ради Сагача Анатолія Григоровича відсторонено від посади до 20.06.21, а також застосовано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту з покладенням відповідних обов’язків.

За даними слідства, директор вказаного підприємства, який також є депутатом та головою фракції «ВО «Батьківщина» в Сумській міській раді VIII скликання, упродовж 2018-2020 років не забезпечив своєчасну сплату податків, а саме рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення. Таким чином, підприємство ухилилось від сплати 8,5 млн грн податку. Попри те, що підприємство визнало податковий борг та на даний час його добровільно сплачено до бюджету, на вказану суму було нараховано 2,6 млн грн штрафних санкцій та пені. Відтак, через неналежне виконання директором підприємства своїх службових обов’язків Комунальному підприємству завдано збитки на вищезазначену суму.

Також правоохоронними органами на минулому тижні проводились обшуки у Комунальному підприємстві «Шляхрембуд» Сумської міської ради.

За наслідками їх проведення, за наявною інформацією, на даний час готується для вручення підозра у вчиненні ряду кримінальних правопорушень його директору Олександру Вегері, який також є депутатом Сумської міської ради VIII скликання від «ВО «Батьківщина».

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.