З 00 годин 00 хвилин 24 березня 2021 вводиться “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Сумської області.

У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні в результаті COVID-19 змінено порядок роботи транспорту в регіонах з «червоним» рівнем епідемічної небезпеки. Тепер рішення про карантинні обмеження на автотранспорті і дорогах в регіонах «червоної» зони будуть приймати регіональні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в кожній області.

Згідно прийнятих ними рішень, заборонятимуть регулярні і нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним і залізничним транспортом в межах відповідних областей або окремих адміністративно-територіальних одиниць.

Разом з тим, заборони не будуть поширюватися на:

  • транзитні перевезення;
  • перевезення легковими автомобілями, де кількість пасажирів, включаючи водія, не більше 5-ти осіб без урахування дітей у віці до 14 років;
  • перевезення службовим і / або орендованим автотранспортом підприємств, установ в межах кількості місць для сидіння і виключно за маршрутами руху, про які проінформовані не менше ніж за 2 дні органи Національної поліції;

Послуги з перевезення пасажирів автотранспортом у міжнародному сполученні при наявності лабораторно підтвердженого негативного результату ПЛР-тесту на COVID-19, проведеного не більше ніж за 48 годин.

Також за окремим рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій буде заборонено посадка пасажирів в автомобільний або залізничний транспорт міжобласного сполучення, крім поїздів спеціальних залізничних рейсів у внутрішньому сполученні.

Коли пройде засідання обласної комісії, поки невідомо.

Від pravdasumy

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.