Окружною прокуратурою міста Суми 7 липня 2021 року повідомлено про підозру начальникові одного з управлінь Сумської міської ради, через службову недбалість якого товариство з обмежено відповідальність не сплатило до бюджету 165 тис. грн (ч. 1 ст. 367 КК України). За клопотанням слідчого та прокурора рішенням суду 8 липня 2021 року підозрюваного відсторонено від займаної посади до 8 серпня 2021 року.

За даними слідства, упродовж 4 років товариство з обмеженою відповідальністю на території комунальній власності розміщувало рекламні засоби. При цьому товариство не укладало відповідних договорів з управлінням та не сплачувало в місцевий бюджет кошти.

Попри це, начальник управління Сумської міської ради, будучи обізнанім про вказані факти, як уповноважена особа, відповідальна за укладання з суб’єктом підприємницької діяльності договорів та регулювання діяльності у сфері розміщення зовнішньої реклами у м. Суми, на допущені порушення не реагував, зокрема не вживав заходів щодо демонтажу рекламних засобів.

Відповідно до висновку експертів, неналежне виконання посадовцем своїх службових обов’язків призвело до недоотримання бюджетом територіальної громади міста Суми 165 тис. грн.

За наявної інформацією, ймовірно мова йде про начальника управління архітектури та містобудування Сумської міської ради Кривцова А.В.

Досудове слідство здійснюється слідчими Сумського районного управління поліції за процесуального керівництва прокуратури.

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.