На лаві підсудних опинилась підприємиця, яка заволоділа коштами під час ремонту школи на Сумщині.

Охтирською окружною прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно фізичної особи-підприємиці, яка під час ремонту покрівлі школи заволоділа 152 тис. грн бюджетних коштів шляхом підробки документів (ч. 2 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 КК України).

За даними слідства, у 2018 році між відділом освіти Комишанської сільської ради Охтирського району та зазначеною підприємицею укладено договір на капітальний ремонт покрівлі загальноосвітньої школи. Після завершення робіт підприємиця внесла у офіційну документацію завідомо неправдиві відомості, зокрема, про обсяг виконаних робіт. На підставі складених та завірених актів на рахунок підприємиці перераховано 1,1 млн грн. При цьому комплексною судовою будівельно-технічною та економічною експертизами встановлено завищення на 152 тис. грн.

Водночас стосовно вказаної особи вже триває судовий розгляд за обвинуваченням у заволодінні за аналогічною схемою близько 400 тис. грн під час утеплення фасаду, заміни віконних та дверних блоків у вищезгаданій загальноосвітній школі.

Отримані протиправним шляхом кошти обвинувачена використала у власній господарській діяльності (ч. 1 ст. 209, ч. 2 ст. 366 та ч. 4 ст. 191 КК України).
Протиправні дії підозрюваної викрито слідчими Охтирського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом прокуратури.

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.