Заступник голови Сумської облдержадміністрації Віталій Максименко нещодавно виграв конкурс на посаду в Міністерстві оборони України, а тому переходить працювати туди.

Як нам стало відомо, вчора він вже попрощався з колективом.

Довідково. Максименко Віталій Олександрович народився 9 вересня 1976 року в м. Котовськ, Одеської області. Має вищу освіту, у 1999 році закінчив Одеський фінансово-економічний коледж за спеціальністю «Фінанси і кредит», кваліфікація – бухгалтер-фінансист, у 2003 році – Київський національний торговельно-економічний університет за спеціальністю «Фінанси», кваліфікація – економіст-фінансист; у 2005 році – Київський національний торговельно-економічний університет за спеціальністю «Облік і аудит», кваліфікація – магістр з обліку і аудиту, економіст з обліку і аудиту.

Працював провідним економістом головного фінансового управління Київської облдержадміністрації, начальником контрольно-ревізійного управління НАК «Надра України» в м. Київ, заступником директора Національного природного парку «Голосіївський» в м. Київ, начальником Управління фінансової інспекції Міністерства внутрішніх справ України.

Також був на посадах начальника відділу звітності та інформування про результати контрольно-ревізійної роботи Департаменту стратегічного планування, взаємодії зі ЗМІ та зв’язків з громадськістю Державної фінансової інспекції України, радника з питань економічної безпеки, заступника голови правління ПАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України», заступника начальника Управління євроінтеграції та контролю за використанням коштів за міжнародними угодами Державної аудиторської служби України, м. Київ.

Віталій Максименко пропрацював на посаді заступника голови Сумської облдержадміністрації з липня 2020 року (майже рік).

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.