До Охтирського міськрайонного суду Сумської області надійшли матеріали з прокуратури про вчинення корупційного правопорушення Кузьменко Ольгою Миколаївною за статтею 172-7 КУпАП “Порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів”.

Кузьменко Ольга Миколаївна – дружина міського голови міста Охтирка Кузьменка Павла Петровича, депутат Охтирської міськради від однієї з чоловіком партії “Сила і Честь”. І звичайно, подружжя має розуміти і знати, що їм необхідно бути особливо обережними під час голосування та виконання своїх посадових обов’язків, щоб не допустити конфлікту інтересів. Але цього разу пара просто перевершила себе, за джерелами з правоохоронних органів, на посаду заступника міського голови було запропоновано сестру дружини мера, і звичайно, остання не побачила ніякого конфлікту інтересів у голосуванні за призначення сестри.

При тому, деякі депутати Охтирської міської ради вже виходили з пропозицією звільнити з займаної посади сестру дружини мера Кузьменка, у відповідності з встановленням прокуратурою даного факту конфлікту інтересів. Але, мабуть, мера Кузьменко влаштовують такі корупційні родинні зв’язки, адже він голосував проти такого рішення, а його дружина вже хоча б дозволила утриматись від голосування. На даний момент сестра дружини мера Кузьменко продовжує обіймати посаду його ж заступника, не дивлячись, навіть на вже виявлений конфлікт інтересів прокуратурою. Відповідні документи додаємо нижче.    

Це вже насправді нагадує нашу стандартну систему “кумівства”, але якщо раніше просто ставили не за професійними ознаками, а друзів, то тут вже облаштовується ціле сімейство.

Від pravdasumy

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.